Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De schaamte voorbij door Anja Meulenbelt <p>De feministische klassieker na jaren eindelijk weer leverbaar, met een nieuw voorwoord van de auteur.</p><p>‘Ik zie, als onder scherpe schijnwerpers, tienvou... »
Kus haar vaarwel door Lisa Gardner <p>Frankie Elkin is gespecialiseerd in verdwijningszaken van lang geleden. Toch neemt ze in de snikhete straten van Tucson de
zaak van een nog vrij recente... »
Ontevreden door Beatriz Serrano <p>De hilarische en pijnlijk herkenbare Spaanse bestseller over een vrouw die haar werk zat is. Een heerlijke roman voor de fans van de serie <i>Fleabag</i>.</p... »
De arrogante aap door Christine E. Webb <p>Darwin beschouwde mensen als een onderdeel van het rijke web van het leven, niet als de top van een natuurlijke hiërarchie. Toch denkt tegenwoordig bijna ied... »
Het goud van Seyss-Inquart door John Kuipers <p>Charlie Swieninck moet tijdens de oorlogsjaren op zoek naar de daders van een gewelddadige roofoverval.</p><p>Winter 1943. Bij een overval op een juwelier va... »
Tot aan de rivier door Elizabeth Gilbert <p>Miljoenen lezers leefden mee met <i>Eten, bidden, beminnen</i> en lieten zich creatief inspireren door <i>Big Magic</i> van bestsellerauteur Elizabeth Gilber... »