Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zomaar uit het leven gegrepen door Jolanda van de Kandelaar -Jungblut Een verzameling van gebeurtenissen en gevoelens hebben deze gedichtenbundel 'Zomaar uit het leven gegrepen' samen gebracht. Het zijn de dagelijkse maar ook pers... »
Kijk ons nou door Willemien Beije Of je nu iedere week je buik vol eet met chips na een sportieve workout of plots een wielrenfiets gekocht hebt, omdat je in de tweede puberteit zit: wij hebben ... »
Polaroids door Bart Vermeer Deze gedichten gaan over het intense van verliefdheid, de lustigheid van het verlangen en het harde en zachte van de liefde. Zij zijn een ode aan het verlangen ... »
Kleurrijk Beleven door Wilma Kuipers De wereld verhardt, maar daar hoeven we niet in mee te gaan.We mogen meer vanuit ons hart gaan leven. Door vanuit de liefde in onszelf de ander te benaderen, ku... »
En nu vooruit! door Lis Bartholomeusdochter Ik ben de herfstwindRazend langs al wat staat, verzamel ik het verloreneDaarvan bouw ik, aan het eind van mijn storm,een zomerpaleisGedichten van Lis Bartholome... »