Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In dit boek, dat een product is van samenwerking tussen de acht medische faculteiten in Nederland, wordt de psychiatrie op probleemgeoriënteerde wijze toegeli... »
Kinder- en jeugdpsychiatrie door F., F.c. Verhulst & R.f. Ferdinand Verheij Behandeling van kinder en jeugdpsychiatrische stoornissen dient plaats te vinden in het verlengde van zorgvuldig onderzoek en adequate diagnostiek. Verwijzingsv... »
Probleemgeoriënteerd denken in de psychiatrie door M.w. Van Balkom, A. van Balkom & A.J. Hengeveld In dit boek, dat een product is van samenwerking tussen de acht medische faculteiten in Nederland, wordt de psychiatrie op probleemgeoriënteerde wijze toegelic... »
Het beweeglijke brein door Anton J.M. Loonen Om de klinische effecten van neuropsychofarmaca te begrijpenis kennis nodig van de cerebrale structuren systemen en mechanismenwaarmee zij interfereren.Deze wor... »
Nieuwe wegen voor de psychiatrie door Wim J. van der Steen In Nieuwe wegen van de psychiatrie komen eerst algemene themas aan de...... »
Cliënten met een psychiatrische diagnose door Dit is het e-book uittreksel behorend bij het boek 'Clienten met een psychiatrische diagnose' (1e druk; ISBN 9031319848 ) van Frans Brinkman. Uittreksels van St... »
DC: 0-3R door J.C. Visser diagnostische classificatie van psychische en ontwikkelingsstoornissen op zuigelingenleeftijd en vroege kinderleeftijd.... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });