Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Absoluut! door Robert Poncin Dit boek geeft een indruk hoe het aardse leven zich verhoudt tot het leven van de ziel. Het gaat over intentie en de (on)vrije wil. Tegelijkertijd is het een pr... »
Door de ogen van mijn ziel door Margreet Mook-Attema Jeetje, zit er iemand te wachten op een verhaal over mijn leven?Nou… ikzelf natuurlijk wel.Maak ik me daarmee kwetsbaar?Dat is het ‘m nou juist. Als je het lef ... »
Wind door Maja Kooistra De wind komt voorbij in een zachte bries of woedende storm. De wind neemt geur en geluid mee van ver en dichtbij. Draagt wolken vol regen, die het land vruchtba... »
Gods grenzeloze liefde door Wim de Bruin Een blijmoedig, liefdevol en hoopgevend boek.Zoals de ziel van de mens verborgen is, zo is er ook een prachtig verhaal verborgen achter de letterlijke Bijbeltek... »
Bruno Gröning Toespraken 1949-1951 door Stichting voor Psychische-, Geestelijke en natuurlijke Levensprincipes In deze 1e uitgave met vertaalde voordrachten van de destijds als “Wonderdokter” bestempelde Bruno Gröning (1906-1959) worden de mensen uit zijn tijd erop gewez... »
Een Hemelse Boodschap door Annemarie C. van der Grift Nadat haar moeder in 2013 onverwacht overlijdt, ervaart Annemarie dat haar moeder niet ergens ‘daarboven’ maar gewoon bij haar is. Dit door de ‘toevalligheden’ ... »
Na dit leven door Eben Alexander Eben Alexander gaf al vijftien jaar les in de neurochirurgie toen hij een bijna-doodervaring kreeg na een zeldzame vorm van hersenvliesontsteking. Zeven dagen l... »
Eben Alexander, auteur van de #1 <em>New York Times</em>-bestseller <em>Na dit leven</em>, brengt in <em>De hemel in kaart</em> oude ... »
HSP: hulp bij denken en emoties door René Merkestijn Veel hooggevoeligen (hoogsensitieve mensen, HSPs) hebbenbehoefte aan basiskennis over hun psychisch functioneren opmentaal en emotioneel gebied, en de invloed d... »