Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Fomo door Nele Callebaut De dodelijke invloed is overal… en eist zijn tol.
Dit is het verhaal van Xander. Hij is het meesterbrein achter het moordspel FOMO, met als ultieme... »
Yemi door Na een druk schooljaar kijkt Yemi enorm uit naar de zomervakantie. Hij begint zijn agenda alvast vol te plannen met allerlei tripjes met Caro en Maria. Totdat z... »
Ruimtevaart door Hetty Helsmoortel & Lieven Scheire Het Nerdland van Lieven Scheire en Hetty Helsmoortel wint elk jaar aan populariteit, en niet alleen bij volwassenen. Ook bij kleine nerds en bij uitbreiding all... »
Nieuw land, nieuwe woorden door Vyara Boyadjieva Ronnie gaat verhuizen naar een nieuw land. Hij vindt het spannend om een andere taal te leren, maar vriendjes maken als je de woorden niet kent, is niet zo makk... »
Je kunt het! door Alexandra Strick Je kunt...moedig zijn, jezelf uitdagen, je angsten overwinnen, aardig zijn, knap zijn...jezelf zijn!Leef mee met veertien kinderen, van hun geboorte tot hun ach... »
Hoe vang je een regenboog? door Naomi Jones Freya is dol op regenbogen. Op de prachtige kleuren en de mooie, ronde vorm. Liever dan wat ook, wil ze er zelf een hebben. Dus gaat ze er een vangen.Maar als h... »
Niet doen! door Marie-Louise Fitzpatrick Eerst waren er mama, papa en ik. En toen kwam Bo erbij.Bo kan schreeuwen en schoppen en bijten… maar dat kan Linde ook. En ze laat zich niet in een hoekje dring... »
Twee trollen onder één brug door Peter Struijf Thor is een grote, gevaarlijke trol en woont onder een brug. Hij berooft iedereen die er overheen wil. Zo scharrelt hij zijn kostje bij elkaar. Thor heeft het p... »
De boekenbus van Eland door Inga Moore Eland heeft een plan: hij begint een bibliotheek. Niet zomaar een bibliotheek, maar eentje in een bus! Zo kan hij voor iedereen het plezier van lezen bereikbaar... »
Daar ben je! door Devon Holzwarth Vogeltje heeft een belangrijke taak: ze helpt verlegen kinderen bij het maken van vriendjes.Op een dag ziet ze Sami, een jongen die pas verhuisd is naar dit vre... »