Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Handboek ontwerpen en creëren voor alle maten door D.M.R. Lopez Handboek ontwerpen en creëren voor alle maten LingerieLingerie maken is een apart modevak met veel eigenschappen die niet voorkomen bij het maken van bovenmode.... »
Jan Taminiau door * * * Jan Taminiau (1975) staat bekend om zijn gebruik van traditionele, ambachtelijke handwerk en productietechnieken, unieke originele materialen en stofbewerkingen... »
Moulage door Annette Duburg, Karin Schacknat & Rixt van der Tol Moulage is de techniek om in de ruimte tot een kledingvorm of nieuw ontwerp te komen, door middel van het vormen met stof op een paspop of op het menselijk lich... »
Frans Hoogendoorn - een Haags couturier door Nicole Uniquole & Viveka van de Vliet De Haagse couturier Frans Hoogendoorn is al meer dan 40 jaar een begrip in Nederland. Frans Hoogendoorn is een vakman, die zijn couture altijd met grote passie,... »
Margiela de Hermès jaren door Elisa De Wyngaert, Kaat Debo & Karen Van Godtsenhoven ?De baanbrekende en tijdloze ontwerpen van Martin Margiela voor het Franse luxehuis Hermès (1997-2003) spelen de hoofdrol in dit boek, waarin deze periode uit d... »