Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik ga lekker weg door Kees Koppenol De pelgrimstocht naar Santiago de Compostela is immens populair. Ontelbare aantallen mensen gaan op weg naar deze heilige plek. Eén van deze mensen is Kees Kopp... »
Soft power en spiritualiteit door Jurjen Wiersma De Duitse Democratische Republiek (Oost-Duitsland) en de Bondsrepubliek (West-Duitsland) herenigden zich In 1989-90. Na twee Grote Oorlogen en een bittere Koude... »
Als het nu eens zo is door Henk Kroese ‘Als het nu eens zo is…’. Eén van de meest intrigerende uitdrukkingen uit de wereld van de levensbeschouwelijke poëzie. De zin is afkomstig uit een gelijknamig ... »
Moderne pelgrims door Vroeger was pelgrimeren voornamelijk een religieus gebeuren. Pelgrims gingen op stap om te bidden, een heilige te vereren, boete te doen, vergeving te vragen. M... »
Moderne pelgrims door Elze Riemer & Jasmijn Olk Vroeger was pelgrimeren voornamelijk een religieus gebeuren.Pelgrims gingen op stap om te bidden, een heilige te vereren,boete te doen, vergeving te vragen. Maa... »
Will We Wake Up? door Marcel Messing Suppose that much of what you have learned is not true. That you have been manipulated unknowingly all your life with ideas about religion, politics, economics,... »
De dans van angst en verlangen door Ties de Bresser Uiteindelijk draait alles om zelfacceptatie. Blijven staan in het hier en nu.Na jaren geleefd te hebben in kille duisternis, met een weten zonder het onder ogen... »
Voorbij Reactiviteit door Ramo de Boer "Beoefening heeft mij zonder meer veel gebracht. In staat zijn om rustig te verblijven met wat er is, en inzicht te krijgen in mijn gedrag en patronen. Praktisc... »