Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Snelle Sam: De rijke sjeik door Olav Mol <b>Derde deel in de succesvolle Snelle Sam-reeks. </b>Een sjeik wil de kartbaan kopen in het dorp waar Sam woont. Hij heeft er grootse plannen mee. Er komt een ... »
Soldaat in een ander leger door A. Vogelaar-van Amersfoort Een oud, waargebeurd verhaal van een onbekende schrijver. Uitgebreid en naverteld door A. Vogelaar-van AmersfoortTwee kwajongens zijn het: de tweeling Thijs en ... »
Het kamp van groep 7 door Gisette van Dalen Bram twijfelt. Zal hij ook wegrennen? Maar Emma en Floor dan? Die durven dat niet. En wie weet hoe lang het nog duurt voordat de politie er is. De kerel grijpt ... »
Bruiloft in het kasteel door Janny den Besten Het is de trouwdag van de meester en tante Sandra. Jens en Jolien zijn bruidsjonker en bruidsmeisje. In het kasteel, waar de bruiloft wordt gehouden, hoort Joli... »
1 April! door Janny den Besten 'Alstublieft meester, een schuimzoen!' Jolien draait de doos, zodat die ene schuimzoen precies voor de meester ligt. Er zit scheerschuim in, maar dat weet de me... »
Doei dierendag! door Janny den Besten Jens gaat op zijn knieën voor zijn nachtkastje zitten. Voorzichtig trekt hij het deurtje open. Het is donker binnenin. En het ruikt een beetje vreemd. Jolien bu... »
Kerst in de Tjalkstraat door Janny den Besten 'Ik ga nooit meer mensen helpen', zegt Jens als ze naar huis lopen. 'En ik verscheur dat papier met al die nut-ti-ge dingen.'Boos trapt Jolien tegen een steentj... »