Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van hommel tot hooiwagen door Monica Wesseling In Van hommel toy hooiwagen schetst Monica Wesseling, een gepassioneerd natuurjournaliste, 25 prachtige portretten van insecten. Het is een boek vol verwonderin... »
Van hommel tot hooiwagen door Monica Wesseling In Van hommel toy hooiwagen schetst Monica Wesseling, een gepassioneerd natuurjournaliste, 25 prachtige portretten van insecten. Het is een boek vol verwonderin... »
Zet de berm in bloei voor de bij door Ivn Westerveld Bloeiende en zoemende bermen: hoe krijgen we ze terug? 'Zet de berm in bloei voor de bij!' is een praktische handleiding voor iedereen die wilde bijen, hommels ... »
Bijen houden voor dummies door Howland Blackiston Bijen houden is gemakkelijk en niet gevaarlijk, het is een geweldige hobby! Je hebt alleen een beetje hulp nodig om te beginnen en daar is dit boek voor. Stap v... »
Veldgids Zweefvliegen door Frank Van de Meutter & Sander Bot De Veldgids Zweefvliegen is de eerste Nederlandstalige veldgids waarmee alle soorten van Nederland en BelgiĆ« op naam kunnen worden gebracht aan de hand van gede... »
Minigids Bijen en Hommels door Maureen Kemperink Deze handige uitvouwkaart helpt je in een oogopslag algemene soorten hommels en bijen herkennen. Deze kaart past in elke rugzak, handig voor onderweg of voor ee... »
Compactgids Vlinders door Redactie De ideale begeleiders voor onderweg: handig, duurzaam en goedkoop! Deze handige pocketgidsen zijn in schot in de roos voor elke natuurliefhebber. De boekjes gev... »
Insecten door De ideale begeleiders voor onderweg: handig, duurzaam en goedkoop! Deze handige pocketgidsen zijn in schot in de roos voor elke natuurliefhebber. De boekjes gev... »
De allerleukste insecten encyclopedie door Darlyne Murawski & Nancy Honovich Fascinerende insecten.Deze supercomplete insectenencyclopedie zit boordevol informatie voor jonge natuurliefhebbers. Je leest de leukste en interessantste feitj... »