Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Samen Sterk door Lenneke Vente & Romain van Damme Samen sterk is uitgegeven door Sarcoïdose.nl ter ere van het 45 jarig bestaan.Het boek bevat informatie over de geschiedenis van sarcoïdose, wat sarcoidose voor... »
Tot waar de beide zeeën samenkomen door Marc Colpaert <p>Meer dan ooit is er nood aan interculturele dialoog. Kinderen kunnen best van jongs af in die dialoog opgevoed worden. Het onderwijs zou de grote voortrekker... »
Superdivers Vlaanderen door Brecht Vandekerckhove, Dirk Geldof & Pascal Decker Vlaanderen is superdivers: één op vier Vlamingen heeft een migratieachtergrond. Liefst drie op vier Brusselaars hebben wortels in migratie. Ons land diversifiee... »
Landverraad door Dick Bijl & Willem Koert De coronapandemie is voorbij, maar ons land ligt er sterk gehavend en verwoest bij. De neoliberalen hebben vrijwel ongehinderd het land afgebroken en belangrijk... »
Huishoudens van Jan Steen door Janine Janssen Jan Steen is bekend geworden door zijn schilderijen van rommelige en ontspoorde huishoudens, die inmiddels ook naar hem vernoemd zijn. Maar die uitdrukking ‘hui... »
Huishoudens van Jan Steen door Janine Janssen Jan Steen is bekend geworden door zijn schilderijen van rommelige en ontspoorde huishoudens, die inmiddels ook naar hem vernoemd zijn. Maar die uitdrukking ‘hui... »
U voor mij? deel 2 door Ds.P.D. den Haan Uitleg bij het tweede deel van het AvondmaalsformulierIn de kerk wordt regelmatig het HeiligAvondmaal gehouden. Dan denken Godskinderen eraan dat de Heere Jezus... »