Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wijsheid door Frédéric Lenoir ‘Beste lezer, ongetwijfeld streef ook jij naar een geslaagd leven. Niet noodzakelijk naar het welslagen in het leven, maar naar een goed en gelukkig bestaan. Va... »
Stop met redelijk zijn door Eleanor Gordon-Smith <p>***** 'Dit boek schittert op verschillende fronten, en dat kom je niet vaak tegen. Het zou onredelijk zijn dit boek niet stante pede aan te schaffen' - <em>T... »
Het taalinstinct door Steven Pinker Taal is universeel. Ongeacht cultuur of afkomst is taal ons belangrijkste instrument, maar hoe taal precies werkt en zelfs wat het eigenlijk is, is nog grotende... »
Hebel - de huisvriend door M. Heidegger De themaÂs buitelen in "Hebel  de huisvriend" over elkaar heen: de zijnsvraag, kalenderwijsheden en metaforen, denken en dichten, taal en dialect, de Â... »
Ethiek, recht en samenleving door Bart Raymaekers Moet recht rechtvaardig zijn? Is politiek van de burgers? Een toegankelijke kennismaking met ethischmaatschappelijke vragen. Altijd opnieuw hebben mensen geprob... »