Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ties en zijn superbrein door Aefke ten Hagen & Tijl van de Ven <p><i>Ties en zijn superbrein – Koptelefoon op, wereld uit!</i> is een bijzondere jeugdroman over autisme geschreven door moeder Aefke ten Hagen en zoon Tijl va... »
Op zoek naar de spookkat door Barbara Laban <p>In <i>Op zoek naar de spookkat</i>, het vierde en laatste deel in de Middernachtkatten-serie geschreven door Barbara Laban, komt de grootste nachtmerrie van ... »
Het geheime bos door Sophie & Maxime <p>In <i>Het geheime bos, </i>het derde boek in de serie, gaan Maxime, Sophie, Sander en Sam met hun klas op kamp naar de Ardennen. Niemand heeft daar zin in, w... »
Insta Girls door Annet Jacobs <p><em data-start="808" data-end="821">Insta Girls</em> van bestsellerauteur Annet Jacobs is een eigentijds en herkenbaar verhaal over sociale media, vriendscha... »
Moedige Kate door Paulien Rijneveld-'T. Lam Eindelijk! Vader komt thuis. Kate springt een gat in de lucht. O, wat heeft ze hem gemist. Ze wacht hem buiten op. Zodra de koets tot stilstand komt, vliegt ze ... »
Mombie door Marloes Schaart Ziek zijn is één ding. Maar dit is wel héél erg vreemd...Fiens moeder is vreselijk ziek. Ze slaapt alleen maar en weigert zelfs haar lievelingseten. De huisarts... »
Miracula 2 door Henk Henk In dit deel twee van de 'Miracula'-trilogie hebben prins Valoro en prins Exoro hun proeftijd voltooid en kunnen ze gaan trouwen met hun geliefde prinsessen Aman... »
Sipke en de bijzondere pet door Ida Dijkstra Sipke woont samen met zijn oma in een groot huis in een landelijke omgeving. Hij heeft een bijzondere pet gekregen van zijn opa. Als hij die op heeft, kan hij p... »