Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De strijd op D-day door Lauren Tarshis Normandië 1944: de elfjarige Paul woont in een klein Frans stadje dat al jaren door de nazi's wordt bezet. Het zijn zware tijden voor Paul: zijn beste vriend, d... »
Drakenheer door Taran Matharu <p><strong>Magie, wraak en draken – lees nu deel 2 van deze razend spannende trilogie!</strong></p><p>Jai droomt ervan om drakenrijder te worden en zijn volk, d... »
Fallen door Lauren Kate <p>Wat als de persoon voor wie je voorbestemd bent nooit de JOUWE kan worden? Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze, onweerstaanbaar aantrekkelijk... »
The Rose Bargain door Sasha Peyton Smith <p><em>The Rose Bargain</em> van Sasha Peyton Smith is een heerlijke YA-romantasy, voor de fans van <em>Bridgerton</em>.</p><p>Alle burgers van Engeland krijgen... »
Getsie door Sophie Souid <p><strong>Stel, je doet iets verkeerd en je wilt het niet toegeven. Als je geen broers of zussen hebt om de schuld op te schuiven, dan kun je nog altijd zeggen... »
De meedogenloze detectives door Evelien Mentink <p>David heeft een jaar in het buitenland gewoond met zijn vader – en als hij terugkomt begint er van alles te gebeuren. Nina, zijn buurmeisje, heeft opeens ver... »
Verwisseld door Jeroen Blankendaal Max belandt door een mysterieuze ring in een ander lichaam, in een onbekende wereld waarin niemand volwassen wordt. Bij aankomst ontdekt hij dat de echte eigena... »
Afvalkamp & oogcontact door Saynab Farah Dahir <p><em>Social death!</em> </p><p>Dat vindt Sarah (14) van het afvalkamp dat haar ouders voor haar hebben geregeld. </p><p>Maar als ze slank wordt zou dat eigenl... »
Stinkhond in Parijs door Colas Gutman <p>Een vuilniswagen brengt Plattekat en Stinkhond naar Parijs. Ze bezoeken Montmartre en zien Lona Misa, maar ontmoeten ook het boefje van Parijs.</p> <p>Kunnen... »