Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De CO2 Mist door Ronald van Amelrooij Decennialang zijn er al verhalen over naderende klimaatrampen, maar ze bleken steeds ongegrond. Belangrijke informatie over de echte oorzaken van klimaatverande... »
Tussen eb en vloed door Hilde Crevits Hilde Crevits, viceminister-president van de Vlaamse regering, is al meer dan tien jaar een van Vlaanderens meest geliefde en populaire politici. En dit zonder ... »
Eva, één uit de godvergeten duizend door Rik Deville Eva Demoor (1935-2022) werd als 14-jarig meisje aangerand door een pater. Niet de geestelijke werd veroordeeld en gestraft, wel zijzelf. Er werd haar ‘ontucht e... »
Technologie twijfelt ook door Filip Van den Abeele <P>Wetenschappelijke vooruitgang en technologische innovaties scheppen steeds meer welzijn en welvaart. Slimme stofzuigers en zelflerende grasmaaiers maken ons ... »