Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lekker weg! door K. Cann Rowan wil er een tijdje tussenuit. Op reis gaan en vrij zijn om te doen wat ze zelf wil. Via een uitzendbureau vindt ze een baan als au pair in Amerika. Al na e... »
Ontvoerd door Helen Vreeswijk Willemijn leidt een rustig bestaan in een residentiĆ«le wijk. Al heeft ze geregeld discussies met haar 'opstandige' tienerdochter, ze geniet van haar luxeleventje. Tot op een dag een onbekende het huis en het leven van het gezin binnendringt en geld eist voor een leven. »
De Sage van Bullebakkes het monsterspook door Marc de Bel <p><p>De tweelingzussen Luna en Emma nemen op het schoolfeest deel aan het vrij podium. De winnende act mag met het hele gezin een weekendje naar Bobbejaanland.... »
Hotel Pico Bello en de zaak van de horlogedief door Vivian den Hollander <p>Het leven van Bart en Bibi wordt opeens compleet overhoop gegooid: hun vader Carlo heeft besloten een oude boot om te toveren tot een schitterende hotelboot.... »