Boek
Alleen zijn op joodse feestdagen is niets voor haar. Als haar man Theo plotseling naar Canada moet afreizen voor zijn werk, nodigt Ruth Vink-Avinadav tijdens een ongewone ontmoeting in een supermarkt spontaan een volslagen vreemde uit, Yuval Or, om samen met haar Rosj Hasjanna te vieren. Het wordt een broeierige avond vol passie, waarbij cellolerares Ruth speciaal voor haar minnaar de Sarabande uit haar lievelingssuite speelt.
De volgende ochtend spreken zij af dat hun nachtelijk samenzijn voor de buitenwereld nooit heeft plaatsgevonden en nemen afscheid. Maar de praktijk blijkt weerbarstiger. Voor het huis van Ruths overbuurman staat een politiewagen. Hij blijkt vermoord.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen berichten geplaatst op het prikbord van Sarabande.