Boek
Vicki Stowe is ernstig ziek. Er staat haar een zware behandeling te wachten. Ze besluit de zomer in een vakantiehuisje op Nantucket Island door te brengen. Daar hoopt ze, samen met haar twee jonge zoons, haar beste vriendin Melanie en haar zus Brenda rust en troost te vinden. Ook Melanie heeft het moeilijk. Haar echtgenoot heeft haar bedrogen op de dag dat ze ontdekte dat ze zwanger was. En Brenda is onlangs haar prestigieuze baan in New York kwijtgeraakt. Toch proberen Vicki, Melanie en Brenda zo goed en zo kwaad als dat gaat van de zomer te genieten. De komst van de sympathieke student Josh, die voor de kinderen zal zorgen, maakt veel goed. Josh wordt de inspirerende vertrouweling van de drie kwetsbare vrouwen. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kvothe de legende. Befaamd magiër, berucht dief, meestermusicus en moordenaar. Van zijn jeugd met een groep muzikanten, zijn leven als bedelaar, tot de periode waarin hij een leerling was aan de befaamde Universiteit voor Magiërs en... »
Alle vrolijke verhaaltjes over de viezerdjes, de ettertjes, de bussertjes en de griezeltjes nu in één band!
Prutje en Snotje zijn zo vies dat echt níémand ze wil hebben. Behalve tante Dalia… Flop en Fladdertje zijn zo... »
Het is december 1787. De veertienjarige John Jacob Turnstile, die al vaker met de politie in aanraking is gekomen, is voor de zoveelste keer op weg naar de gevangenis. De autoriteiten doen hem een voorstel: er ligt een recent opgeknap... »