Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken zoals Gossip en Gucci door Lauren Weisberger
De oorlog van Don Emmanuels edele delen De oorlog van don Emmanuels edele delen is het eerste deel in de ZuidAmerikatrilogie van Louis de Bernires de drie boeken die voorafgingen aan zijn grote doorbraak met Kapitein Corellis mandoline. In deze boeken creert De Bernires een im... »
Een partizanendochter Het is de `Winter of Discontent , Londen 1978-1979. Alle bonden staken, de straten liggen vol vuil. Een ongelukkig getrouwde, sombere man van middelbare leeftijd ontmoet geheel onverwacht en tot zijn intense vreugde een jonge Servische v... »
Yakuzadochter Als dochter van de Japanse maffiabaas groeit Shoko Tendo op in grote weelde. Maar er is ook de keerzijde: ze is uitschot, wordt gediscrimineerd, vernederd en mishandeld door haar vader. Nadat hij in de gevangenis belandt, gaat het mis: z... »
Vreugde der wet Rachel Benjamin, dochter van de rabbijn van de chassidische gemeenschap, doet erg haar best het haar moeder naar de zin te maken. Maar haar intelligentie, nieuwsgierigheid en verlangen brengen haar ertoe telkens weer de strenge wetten di... »
Het vrouwenleger van senor Vivo Louis de Berni s
Het vrouwenleger van se or Vivo
De jonge filosofiedocent Dionisio Vivo vindt telkens lijken voor zijn deur. Volgens zijn vriend Ram n heeft dat te maken met zijn ingezonden protestbrieven over drugsbaronnen en de moordzu... »
Liefde tegen liefde Sensueel en eigenzinnigMarianne is zes jaar lang gelukkig getrouwd met Jean. Juliette, Jeans jeugdliefde, is als beider vriendin getuige van hun geluk. Als de oude liefde tussen Jean en Juliette alsnog oplaait en uitgroeit tot een liefde... »
Een delicate dans In het bondspark van het dichtbevolkte Shanghai is een moord gepleegd door een geheime criminele organisatie een triade. Tegelijkertijd verdwijnt er een belangrijke getuige in een zaak van de Amerikaanse overheid tegen een bende Chinese ... »