Boek
De School voor Monsters is een sterk educatief concept vermomd in een aantrekkelijk jasje van hilarische monsters waar kinderen op af zullen snellen als vliegen op stroop. Ouders en leerkrachten net zo goed, trouwens.
De boeken van de School voor Monsters bieden in de eerste plaats een leuk verhaal met grappige characters. Maar er is meer. De verhalen zijn geschreven op rijm en laten zich vlot voorlezen. De rijmwoorden staan telkens opvallend in een kleur en zijn meestal eenvoudige mkm-woorden.
De School voor Monsters is een samenleesconcept, waarbij het samenlezen op rijm werkt als een opstapje naar zelf lezen. Kinderen kunnen luisteren en genieten van de kadans van het verhaal, maar ook meekijken naar de tekst en het verband letter-klank ontdekken. Na een tijdje zullen ze ook de rijmwoorden zelf kunnen lezen, en later het hele verhaal. Met hun onnozele fratsen en grappige snoetjes zullen de gekke wezens van de School voor Monsters elk kinderhart voor zich winnen, en er een zaadje van leesplezier planten.
De reeks is uitermate geschikt voor grote kleuters die interesse tonen voor letters en leren lezen. Maar ook voor kinderen van zes en zeven is deze reeks een aanrader. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.