Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De klank van de stad Alle wegen leiden naar Venetië, de plek in het noorden van Italië waar alle bezoekers een stuk van hun hart achterlaten. Venetië is ook de zinkende stad, ... »
Rik Wouters De definitieve biografie van een van de belangrijkste Vlaamse schilders van de twintigste eeuw, in een volledig nieuwe editie.Rik Wouters (1882-1916) zou een... »
Moved In MOVED van MARTIJN DOOLAARD gaat het niet om de foto - om het ene uitverkoren beeld dat de fotograaf naar goede gewoonte in elk van zijn reeksen zoekt, als... »
Gare du Nord Gare du Nord is een boek over het verlangen. Rond 1900 trokken almaar nieuwe generaties kunstenaars uit de Lage Landen naar Parijs, de onbetwiste culturele h... »
Rik Wouters De schilder en beeldhouwer Rik Wouters (1882-1916) zou een romanpersonage kunnen zijn: straatarm kunstenaar, tragische geliefde, jonggestorven genie. In zijn... »
Gare du Nord Gare du Nord is een boek over het verlangen. Rond 1900 trokken almaar nieuwe generaties kunstenaars uit de Lage Landen naar Parijs, de onbetwiste culturele h... »
Bal (dé)masqué <p>James Ensor is alom gekend als de kunstenaar van de maskers. In dit boek, met bijdragen van Patrick Florizoone, Rik Hemmerijckx en Eric Min, worden versch... »
Een schilder in Parijs Een van de grootste Belgische kunstenaars zal hij worden. Op de drempel van een nieuwe eeuw trekt hij naar Parijs – daar speelt zijn jonge leven zich af, i... »