Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mannenfluisteraar De allerleukste columnist van Nederland is zonder twijfel Yvonne Kroonenberg. Al jarenlang staat zij aan de top als het gaat over onderwerpen als mannen, rel... »
Een echte ponyvriendin 'Ik zit op een paard! Ik zit op een paard!' zong het in mijn hoofd.
Paardrijden! Dat wil Doenja het allerliefst. Haar familie vindt paardrijden maar niets.... »
Was hij in de aanbieding? Vrouwen denken dat het stikgezellig wordt als je samen op de sofa zit. Maar een man heeft het gevoel dat hij dan iets belangrijks mist. Hij wil wel thuisko... »
Alles went behalve een vent ‘Terwijl hij aan mijn orgasme ligt te werken denk ik: duurt dit niet te lang? Ik prent me in dat hij het juist leuk vindt om de oorzaak van mijn extase te ... »
Wees blij dat je ze nog hebt We worden tegenwoordig oud. Heel oud. En tegen de tijd dat we hulpbehoevend zijn is er geen luxe bejaardenflat meer waar we welkom zijn en vertroeteld worden... »