Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De boom die een wereld was <p>De boom is oud en stil. Aan een tak hangt een luiaard de hele dag roerloos voor zich uit te staren. Tussen de wortels slaapt een beer. Een mier marche... »
Billy Extra Plankgas Luister nu naar dit spannende avontuur van Dexter en Wimm, voorgelezen door Bas Westerweel en met spectaculaire muziek van Yorick Goldewijk!
Grijs ijs met haren Sommige ouders begrijpen het niet helemaal. Want gezond ijs met wormen en vezels, dat is toch vies? En wat eten die ouders zelf als er geen kinderen in de bu... »
Films die nergens draaien <p><i>Films die nergens draaien </i>van Yorick Goldewijk is het meeslepende en fantasievolle verhaal van de 12-jarige Cato. Op dezelfde dag dat zij ter wer... »
Duizend & ik <p><i>Als ik voor mijn raam uitkijk over de spierwitte torens van Surdus, denk ik altijd aan vluchten.</i></p><p>Voor Acht is elke dag hetzelfde. Elke dag le... »
Door de bodem van het heelal Dexters ouders staan van de ene op de andere dag stil en bewegen niet meer: ze lijken versteend en bevroren in de tijd. Al snel ontdekken Dexter en zijn zusj... »
Films die nergens draaien Op dezelfde dag dat Cato ter wereld kwam, heeft haar moeder die verlaten. Cato’s vader is sindsdien altijd afwezig, ook al zit hij gewoon tegenover zijn do... »
Duizend & ik <p><i>Als ik voor mijn raam uitkijk over de spierwitte torens van Surdus, denk ik altijd aan vluchten.</i></p><p>Voor Acht is elke dag hetzelfde. Elke dag le... »
Duizend & ik <p>Voor Acht is elke dag hetzelfde. Elke dag leeft ze volgens een strenge leer die haar klaarstoomt voor een zinvol bestaan overzee. Elke dag gaat ze op in e... »