Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Vermeer en de Delftse topografie Wim Weve bestudeerde ‘Het Gezicht op Delft‘ en ‘Het Straatje‘ van Johannes Vermeer met een bouwhistorisch oog en ontdekte nieuwe interessante aspecte... »
Huizen in Delft in de 16de en 17de eeuw In de 16de eeuw waren de geheel in hout opgetrokken huizen al lang verleden tijd en was hun plaats ingenomen door duurzamere in baksteen opgetrokken huizen. ... »
Huizen in Delft Na de brand in Delft van 1536 moest een groot gedeelte van de stad herbouwd worden. Door de duurzaamheid van deze, veelal in baksteen opgetrokken huizen best... »