Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Aap en beer gaan op reis Aap en Beer gaan op reis. Kom op zegt Beer. Ik wil de zee zien. Ik ook zegt Aap. Daar gaan ze. Met de kar van Beer. Op weg naar de zee. »
Op zekere dag ziet u plotsklaps de ware liefde Wormschelpen, waterlopers, zee, golven en meeuwen: het zijn ingrediënten die in het werk van Wim Hofman altijd weer terugkeren. Maar in deze bundel vat hij ... »
BoekieBoekie-agenda 2016-2017 BoekieBoekie-agenda 2016-2017<br/>We zullen het nooit meer doen! Zomaar stoppen met de BoekieBoekie-agenda.<br/>Meer dan 750 mailtjes en telefoontjes hebben ... »
Bramen plukken Hij slaat nooit over. Weer of geen weer, oorlog of vrede of wapenstilstand, ziekof gezond, op reis of thuis: elke week staat Wim Hofman in de PZC, de Provinc... »
Het Rijk van Heen en Weer Lusje en Fup leren elkaar kennen op de Kinderboerderij. Daar wordt hun het leven zuur gemaakt. Ze worden zelfs weggestuurd, enkele reis, naar een raar land d... »
Het gras lacht groen » Een hoopgevende blik op het klimaat voor jongeren en volwassenen» Bundelt gloednieuwe kortverhalen en gedichten van o.a. Joke van Leeuwen, Jens Meijen,Ma... »