Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Emancipatiemonitor Veertig jaar na het begin van de tweede feministische golf mag emancipatie zich in een hernieuwde belangstelling verheugen. Het onderwerp prijkt hoog op de a... »
Verdeelde tijd waarom vrouwen in deeltijd werken. SCP-publicatie. »
Nederland deeltijdland Nederland is kampioen deeltijd. Met name vrouwen werken zeer vaak in deeltijd. Dit wordt geweten aan de moeizame combinatie van werk en zorgtaken, waardoor d... »
Hoe het werkt met kinderen Veel vrouwen vinden het te beperkend om uitsluitend voor kinderen te zorgen en willen ook werken. Als zij kinderen krijgen, blijven de meesten dan ook werken... »