Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Door het vuur voor de armen In Nederland en Vlaanderen zijn ruim negentig kerken en kapellen aan Laurentius toegewijd. Dat is opmerkelijk voor een heilige die ergens uit het huidige Noo... »
In de spits – Onbekend onbemind – Publieke stemmen Kleio bestaat vijftig jaar. Die gelegenheid willen we aangrijpen om onze lezers als themanummer een state of the art aan te bieden met de rubriek 'in de spit... »
Gouden jongens homo-erotiek in Griekse en Romeinse teksten »
Wreed en pervers De Romeinse keizer Domitianus staat in het algemeen bekend als een ‘slechte’ keizer. Dat komt mede door de negatieve manier waarop hij in antieke bronnen... »