Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Taalvoutjes, het boek Je ziet ze overal: taalfouten die onbedoeld een pijnlijke - of vaker nog - een ronduit grappige betekenis hebben. Op de markt, in de krant of op een verkeers... »
Taalvoutjes Vouter dan ooit! Taalvoutjes - het boek 3<br/> <br/>Voutjes, dat schrijf je toch met een f? Niet volgens Vellah Bogle en Inger Hollebeek. Begin 2012 richtten... »
Taalvoutjes - het boek Vouter dan ooit! Taalvoutjes - het boek 3 Voutjes, dat schrijf je toch met een f? Niet volgens Vellah Bogle en Inger Hollebeek. Begin 2012 richtten zij bij w... »
Taalvoutjes, het boek Je ziet ze overal: taalfouten die onbedoeld een pijnlijke – of vaker nog – een ronduit grappige betekenis hebben. Op de markt, in de krant of op een verk... »
Taalvoutjes - de scheurkalender 2018 Elke dag verdient zijn eigen taalvout<br/><br/>Van hilarische taalmissers uit o.a. supermarkten, kranten en winkels tot de mooiste versprekingen van onze fan... »
Taalvoutjes- het boek De allerleukste taalvoutjes verzameld!Voutjes, dat schrijf je toch met een f? Niet volgens Vellah Bogle en Inger Hollebeek. Begin 2012 richtten zij bij wijze... »
Taalvoutjes - de scheurkalender <p><strong>Het hele jaar door goed vout - de scheurkalender 2022</strong></p><p>Met de Taalvoutjes-scheurkalender heb je gegarandeerd pret op het toilet! (Of... »
Taalvoutjes De allerleukste taalvoutjes verzameld! Voutjes, dat schrijf je toch met een f? Niet volgens Vellah Bogle en Inger Hollebeek. Begin 2012 richtten zij bij wijz... »
Taalvoutjes Je kunt erom schateren of ervan gruwen: taalfouten. Dat een verschrijving niet altijd ergerlijk is en juist ook hilarisch kan zijn, bewijst het succes van Ta... »