Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kluts kwijt <p>Wanneer haar wanhopige ouders hulp nodig hebben, besluit Naomi in te gaan op het onmogelijke voorstel van haar ex en restauranteigenaar Terence. Als zij z... »
Wedden van wel? Robine heeft één motto: lang leve de lol! Ze woont niet voor niets vijfentwintighonderd kilometer van haar gecompliceerde familie, kritische ex-vriend en m... »
Overkill aan Katia Na een turbulent jaar op het gebied van liefde, werk en familie wil de 29-jarige Katia nog maar 1 ding: RUST. In de hoop zichzelf vervolgens te vinden. Maar ... »
Meer dan een kus <p>Teddy, een ambitieuze carrièrevrouw in de financiële wereld, heeft haar leven strak in de hand en een promotie in zicht. Alles verandert echter wanneer ... »
Wedden van wel? Robine heeft één motto: lang leve de lol! Ze woont niet voor niets vijfentwintighonderd kilometer van haar gecompliceerde familie, kritische ex-vriend en m... »
Negentig seconden Een vrouw heeft niet langer dan negentig seconden nodig om haar date te beoordelen. Na anderhalve minuut weet ze al of die persoon een blijvertje is. (Brits ... »
Voet op eigen bodem In 'Voet op eigen bodem' van Vannessa Thuyns komt Cat na anderhalf jaar reizen noodgedwongen terug naar Nederland wanneer ze hoort dat haar vader een hartope... »
Op weg naar de waarheid Het prachtige verhaal over twee moedige vrouwen van wie de levens met elkaar zijn verweven, gaat door in deel 2 van het tweeluik ‘De thuishaven.’ Nederla... »