Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Remi en Cosette Naaien en knutselen in Japanse stijl Valerie Boone, globetrotter, Japan-fan en modeontwerpster, stelde een naaiboek samen met tijdloze kindermodellen: een aa... »
Madame Creatief - Patronen jumpsuit Escargot Zelf kleren maken was nog nooit zo populair Aan de hand van deze praktische patroonboekjes kun je nu zelf de mooiste kledingstukken maken. De patroonboekjes ... »
Remi & Cosette for teens De opvolger van 'Remi & Cosette', nu voor tieners Coole kledingstukken die meisjes én jongens zelf kunnen maken (of met de hulp van mama). Het grote succes ... »