Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een dodelijke delicatesse Deel 2 in de Moord op het menu-serie. Sinds Xavier Kieffer een relatie heeft met de beroemdste gastro-criticus van Frankrijk, wordt hij uitgenodigd voor de m... »
De gestolen glimlach <p>Gebaseerd op het waargebeurde verhaal van de vermissing van de <em>Mona Lisa</em></p><p>Parijs, 1911. Wanneer de <em>Mona Lisa </em>uit het Louvre wordt g... »
Een ingrediënt voor moord Deel 3 in de Moord op het menu-serie. Een glaasje wijn, Rieslingtaart en dan een stukje Quetschetaart met slagroom – voormalig sterrenchef Xavier Kieffer e... »
De koffiedief <p>Een historische avonturenroman die zich afspeelt in het Europa van de zeventiende eeuw, voor de lezers van Edward Rutherfurd
Moord aan tafel <p>Deel 1 in de Moord op het menu-serie.</p><p> </p><p>Voormalig sterrenchef Xavier Kieffer heeft afstand genomen van de haute cuisine en runt een klein rest... »
De koffiedief <p>Een historische avonturenroman die zich afspeelt in het Europa van de zeventiende eeuw, voor de lezers van Edward Rutherfurd
Een dodelijke delicatesse <p>Deel 2 in de Moord op het menu-serie van Tom Hillenbrand.</p><p>Sinds Xavier Kieffer een relatie heeft met de beroemdste gastro-criticus van Frankrijk, wo... »
De koffiedief <p>Een historische avonturenroman die zich afspeelt in het Europa van de zeventiende eeuw, voor de lezers van Edward Rutherfurd</p><p>1683. Heel Europa is in... »
Een ingrediënt voor moord <p>Deel 3 in de Moord op het menu-serie.</p><p>Een glaasje wijn, Rieslingtaart en dan een stukje Quetschetaart met slagroom – voormalig sterrenchef Xavier ... »