Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Door Spinozas lens Macht, meditatie, manifestatie, evolutie en seksualiteit »
Ken jezelf <p><strong>‘Tinneke Beeckman is niet alleen erudiet en intelligent – dat wisten we al – maar met deze fijnzinnige essays getuigt ze ook van wijsheid en... »
Kinderdromen Het eerste opvoedingsboek door kinderen zélf geschreven 'Wat wil jij zeker doen voor je 12 bent?' Die vraag stelde Ketnet aan Vlaamse kinderen. Maar liefst... »
Kinderdromen Het eerste opvoedingsboek door kinderen zélf geschreven 'Wat wil jij zeker doen voor je 12 bent?' Die vraag stelde Ketnet aan Vlaamse kinderen. Maar liefst ... »
Machiavelli’s lef Waarom zou je Machiavelli (1469-1527) lezen – de term ‘machiavellisme’ staat toch voor manipulatie, bedrog en machtshonger? Dat dacht Tinneke Beeckman ... »
Macht en onmacht In <em>Macht en onmacht</em> maakt Tinneke Beeckman de balans op van veertig jaar postmodern denken. Heel wat mensen geloven dat ware uitspraken onmogelijk z... »
Verlichting vandaag De historische Verlichting wordt vandaag zowel verguisd als opgehemeld. Sommigen ontwaren in onze politieke zeden een Verlichtingsfundamentalisme, anderen me... »
Macht en onmacht Parijs, 7 januari 2015. Twee geradicaliseerde moslims dringen het redactiegebouw van <i>Charlie Hebdo</i> binnen en schieten tien redactieleden neer. Frankri... »
Life check Een goed mens zijn en een doordacht leven leiden. Dat zijn volgens filosofen belangrijke voorwaarden om gelukkig te zijn. Maar hoe doe je dit? <i>Life check<... »
Lifecheck Een goed mens zijn en een doordacht leven leiden. Dat zijn volgens filosofen belangrijke voorwaarden om gelukkig te zijn. Maar hoe doe je dit? De cd-box Life... »