Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het teken van de heksenjagers Spannend en beklemmend verhaal over hekserij<br/><br/>Malinde is een heksenkind. Zij kan toveren: de toverspreuken komen vanzelf in haar hoofd op. En dat is ... »
De ongelofelijke Leonardo Bas is alleen. Niet soms, of eventjes, maar altijd. In de klas zit hij alleen in een hoekje, in de pauze staat hij alleen op het plein en ook na schooltijd w... »
De zwijnenkoning Tante Heleen doet soms alsof ze een heks is. Als ze haar nichtje Lenny een boek cadeau doet, beweert ze dat het een toverboek is. Daar gelooft Lenny natuurli... »
Donderkat vs. kettingzaag De Donderkat is terug! Alhoewel... terug? Michael, Gaby en hun ouders worden achterna gezeten door een bende schurken. Ze vluchten diep het oerwoud in, ver v... »
Supergroen Boterbloemen zijn superschurken en van een distel kun je het nóóit winnen. Nee, dan de paardenbloem. Die zorgt er helemaal in zijn eentje voor dat het in d... »
Vandaag ben ik ridder! In Vandaag ben ik ridder! staan korte verhaaltjes voor kinderen die lerenlezen. Het AVI-niveau is AVI E3. De verhalen gaan over ridders en prinsessen. 80 pag... »
Vandaag ben ik ridder! Lekker dikke verhalenbundel met meer dan 30 verhalen over ridders. Over de hete helm van ridder Kees. Over ridder Flip die altijd de beste wil zijn. En over ... »
Jorrik de Ork Jorrik is half ork, half mens. Daar wordt hij soms mee gepest, vooral door de zoon van de ridder. Als dit uit de hand loopt, moet Jorrik vluchten. Zijn moede... »
Het bloed van de verraders Julius is een jonge Bataaf, de zoon van een hogepriesteres. Zij heeft hem verteld dat zijn vader een god is. Deze gedachte maakt hem natuurlijk zeer trots. H... »
Jorrik de ork Jorrik is half ork, half mens. Daar wordt hij soms mee gepest, vooral door de zoon van de ridder. Als dit uit de hand loopt, moet Jorrik vluchten. Zijn moede... »