Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
No story no glory Als bestuurder, directeur of manager zit je vol verhalen, maar eigenlijk vertel je ze maar zelden. Zeker niet op het werk, daar houd je je liever aan de feit... »
Change the script De wereld vraagt voortdurend om mensen die verandering in gang zetten.En als ondernemer, bestuurder of manager wil jij daar graag een steentje aan bijdragen.... »
The Age of Me Eind 1978 begon in een kelder aan de Oudegracht in Utrecht een bandje aan de bestorming van de wereld. Als bassist van net negentien reageerde ik op een mini... »
Change the script De wereld vraagt voortdurend om mensen die verandering in gang zetten. En als ondernemer, bestuurder of manager wil jij daar graag een steentje aan bijdragen... »
No Story No Glory Als bestuurder, directeur of manager zit je vol verhalen, maar eigenlijk vertel je ze maar zelden. Zeker niet op het werk, daar houd je je liever aan de feit... »
Het plakboek van de Beatles-zusjes Loes, Joke en Riet zijn drie zussen van in de zestig. Ooit vielen ze als een blok voor de muziek en de charmes van John, Paul, George en Ringo. Op een strale... »
Too good to be true Waarom houden we toch zoveel van verhalen, waarom verzinnen we ze, waarom geloven we erin en handelen we ernaar? Hoe komt het dat verhalen ons houvast, hoop ... »
The wow starts now Gebruik de kracht van verhalen om je ideeën tot leven te wekken en de wereld te veranderenStel, je hebt een goed idee, maar je hebt geen idee hoe je het in ... »
Too good to be true Waarom houden we toch zoveel van verhalen, waarom verzinnen we ze, waarom geloven we erin en handelen we ernaar? Hoe komt het dat verhalen ons houvast, hoop ... »