Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Ik ben van gisteren NB: Dit boek is ook verschenen onder de titel: 'Ik voel (n)iets voor verandering, omgaan met weerstand' Inhoudelijk zijn ze hetzelfde, alleen de titel is ooi... »
Emotionele souplesse Deze cd is een meditatie-kuur die op twee gebieden werkt. Het een is het verteren van persoonlijke indrukken. Dat kunnen emoties zijn die u te verwerken krij... »
Rust en Evenwicht Deze cd is voor wie meer emotionele en mentale rust wil en tegelijkertijd zijn immuniteit wil versterken. De amygdala -een onderdeel in de hersenen- speelt e... »
Mindfulness Mindfulness is niets anders dan ontspannen uw aandacht erbij houden. Zowel het eerste als het tweede is makkelijker gezegd dan gedaan. Toch is het voor ... »