Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Bijna Syna is een meisje met veel problemen. Ze gaat de psychiatrie in en weer uit, want het is en blijft een zwaar gevecht, vooral met haar eetstoornis Anorexia N... »
Gebroken vleugels Syna vecht al jaren met haar eetstoornis Anorexia Nervosa en met zelfbeschadiging. Ze is ondertussen een expert geworden in trucjes en smoesjes. Elke dag vec... »
Bijna... met gespreide vleugels... Syna is een meisje met veel problemen. Ze gaat de psychiatrie in en weer uit, want het is en blijft een zwaar gevecht, vooral met haar eetstoornis Anorexia N... »