Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Combipakket entreetoets Dit combipakket is alleen verkrijgbaar via de uitgever via info@karakterinteractive.nl of www.karakterinteractive.nl <br/><br/>Dit combipakket bestaat uit de... »
Oefenen met rekenen voor groep 6 Dit boek bevat oefenopgaven met lesstof die voldoet aan de kerndoelen van rekenen in groep 6. Aan bod komen onder andere getallen optellen, aftrekken, vermen... »
Entreetoets rekenen Met de CITO ENTREETOETSEN in groep 6 worden de vaardigheden van leerlingen op de onderdelen Taal,Rekenen-Wiskunde en Studievaardigheden gemeten. De ENTREETOE... »
Oefenen met werkwoordspelling voor groep 7 en 8 Dit boek bevat oefenopgaven met lesstof die voldoet aan de kerndoelen voor werkwoordspelling in groep 7 en 8. Aan bod komen onder andere d’s en t’s, rege... »
De LeerLijn Taal LeerLijn Taal en Rekenen: extra oefening en uitleg op de pc<br/><br/>De serie LeerLijn<br/>De serie LeerLijn bestaat uit een reeks cd-roms voor leerlingen va... »
Oefenen met taal voor groep 8 De Centrale Eindtoets in groep 8 van de basisschool is een belangrijk moment om het niveau van een kind te meten. De kennis van de lesstof die hij in de afge... »
Oefenen met leessommen (redactiesommen) voor groep 5 Oefenopgaven met lesstof die voldoet aan de kerndoelen voor rekenen ingroep 5. Aan bod komen optellen, aftrekken, vermenigvuldigen en delen. Daarnaast zijn e... »
Met begrijpend lezen voor groep 6 SLIM OEFENEN met begrijpend lezen voor groep 6 (inclusief voorleesfunctie: de software leest uw kind hardop voor!)Unieke software voor kinderen met dyslexie!... »
De LeerLijn Rekenen LeerLijn Taal en Rekenen: extra oefening en uitleg op de pc<br/><br/>De serie LeerLijn<br/>De serie LeerLijn bestaat uit een reeks cd-roms voor leerlingen va... »
Slim oefenen met leessommen Unieke software voor kinderen met dyslexie! Eindelijk de echte hulp waar u al zo lang op zat te wachten!Nadat in groep 3 en 4 de basis is gelegd voor het 'ec... »