Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Handboek voor gevorderde puberouders Je kind is al een tijdje een puber, dus je schrikt niet meer van datlange end met die bromstem naast je in de badkamer. Of van dievrouw die op de bank zit en... »
Tis hier geen hotel 6 tekenen dat je een puber in huis hebt:1. Je badkamer is een slagveld2. Het brood is op, elk moment van de dag3. Zuchten is het nieuwe antwoorden4. Elke zin... »
Tis hier geen hotel scheurkalender Journalisten Saskia Smith en Martine de Vente bestieren samen het online magazinetishiergeenhotel.nl (ruim 100.000 bezoekers per maand) en zijn auteurs van h... »
Bewust scheiden In Bewust Scheiden laat auteur Saskia Smith de deskundigen en ervaringsdeskundigen aan het woord en geeft ze je tips om een vechtscheiding te voorkomen. Een ... »
Heb jij je huiswerk al af? Ben je het geruzie met je puber over huiswerk ook zo zat?Of ziet je puber door de bomen het bos niet meer? Kijk je naar een rapport met alleen maar onvoldoen... »
Bewust scheiden In Bewust Scheiden laat auteur Saskia Smith de deskundigen en ervaringsdeskundigen aan het woord en geeft ze je tips om een vechtscheiding te voorkomen. Een ... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });