Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Erasmus Erasmus is een van de grootste auteurs van Nederland en België, en zelfs van heel Europa. Hij verpersoonlijkt de overgang van de middeleeuwen naar de modern... »
Zuid-Engeland Dit eboek is een text-only versie van de reguliere reisgids. De gids is wel voorzien van kaarten maar bevat geen fotos.Zuid-Engeland is een omvangrijk gebied... »
Holland Hollandse vis themanummer Holland, historisch tijdschrift 38 (2006) 3. »
Erasmus Erasmus is een van de grootste auteurs van Nederland en België, en zelfs van heel Europa. Hij verpersoonlijkt de overgang van de middeleeuwen naar de modern... »
Erasmus' Lof der Zotheid Dit luisterboek presenteert Sandra Langereis’ eigentijdse hervertelling van de <em>Lof der zotheid</em>. In krachtige zinnen laat ze lezers voor de alleree... »
De woordenaar Halverwege de zestiende eeuw was Christoffel Plantijn al een beroemdheid; zelfs koning Filips II was onder de indruk van zijn drukkerij. Terwijl andere drukk... »
Erasmus' Lof der Zotheid Dit unieke lees- en luisterboek presenteert Sandra Langereis’ eigentijdse hervertelling van de <em>Lof der zotheid</em>. In krachtige zinnen laat ze lezers... »
De woordenaar 'Een verrukkelijk historisch werk.' – de Telegraaf Waar Sandra Langereis’ gelauwerde biografie Erasmus: dwarsdenker ophield, begint De woordenaar, haar v... »