Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik hou je nog even vast Niet alleen huilen en verdriet is normaal. Het is ook heel gewoon als je boos bent. Misschien wil je soms wel tegen van alles aanschoppen of heel hard schree... »
Wie ben ik zonder jou Ik dacht toch zeker een jaar lang na mijn vaders dood dat hij op wereldreis was en dat hij zo de kamer in kon stappen. Ik had altijd een masker op: vrolijk, ... »
Waar ben je nu, Zie jij me nog? In dit boek heeft het sprokkelvrouwtje verhalen gesprokkeld die over de dood gaan. Ze zijn als inspiratie te gebruiken, om voor te lezen, thuis en op school ... »
De poort van mijn hart In de vijfentwintig jaar die Riet zich reeds inzet voor rouw en (traumatisch) verlies, richt de focus van haar werk zich steeds meer op Welkom, Overleven en ... »
Weg van mij er is iemand doodgegaan die jij kent. Misschien gaat het om je vader of moeder, je broer, zus of iemand anders uit jouw familie. Als deze persoon zelf een ei... »
Om alles wat er niet meer is Jongeren over achterblijven na zelfdoding <br/><br/>Een boek vol verhalen, tips en gedichten van en voor jongeren. Het helpt om rouwen na een geval van zelfd... »
Herbergen van verlies In dit boek word je als lezer meegenomen op de tocht door het rouwlandschap na een ingrijpend verlies. Mensen zijn op zoek naar een plek waar hun verhaal ver... »
Wie ben ik zonder jou? Ik dacht toch zeker een jaar lang na mijn vaders dood dat hij op wereldreis was en dat hij zo de kamer in kon stappen. <br/>Ik had altijd een masker op... »