Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Orde houden in het voortgezet onderwijs Orde houden is te leren. Dat bewijst René Kneyber (1978) in dit boek. Door middel van praktische tips, wetenschappelijk onderzoek en concrete voorbeelden le... »
Professionele identiteit Het essay Professionele identiteit van Thijs Jansen en René Kneyber gaat over de miskenning van het belang van professionele identiteit en de gevolgen daarv... »
Toetsrevolutie Steeds meer scholen zetten toetsen niet meer alleen in om het leren van leerlingen te beoordelen, maar vooral om het leren van deze leerlingen een impuls te ... »
Neem gewoon ontslag Leraren zouden weleens wat gevaarlijker mogen zijn. In Neem gewoon ontslag, een bundel met columns en verhalen, geeft René Kneyber zelf het goede voorbeeld.... »
Orde houden Met de orde in de Nederlandse lessen is het slecht gesteld. Vergeleken met hun internationale collega’s moeten leraren in Nederland lang wachten tot de lee... »
Orde houden Met de orde in de Nederlandse lessen is het slecht gesteld. Vergeleken met hun internationale collega's moeten leraren in Nederland lang wachten tot de leerl... »
Neem gewoon ontslag Leraren zouden weleens wat gevaarlijker mogen zijn. In Neem gewoon ontslag, een bundel met columns en verhalen, geeft René Kneyber zelf het goede voorbeeld.... »
Orde houden in het voortgezet onderwijs Orde houden is te leren. Dat bewijst René Kneyber (1978) in dit praktische handboek voor beginnende docenten en docenten die moeite hebben met orde in de le... »
Formatief handelen Veel scholen en opleidingen zijn of willen aan de slag met formatief handelen. Of het nu is om leerlingen en studenten te motiveren, hun zelfsturing te vergr... »