Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Help! IT! Informatievoorziening moet integraal zijn.' 'Hergebruik moet.' 'Zonder<br/>perfecte IT kun je niet concurreren.' 'Met nieuwe IT kun je pas echt<br/>concurrer... »
Business informatiemanagement en BiSL in de praktijk Dit boek heeft als doelstelling handvatten te geven voor de inrichting en uitvoering van business informatiemanagement. Het maakt hiervoor gebruik van eenvou... »
BiSL® - Pocketguide – 2de herziene druk BiSL®, Business Information Services Library, is het framework voor business informatiemanagement. Dit is de 2de druk van het boek met de beschrijving van h... »
BiSL Dit boek is de tweede herziene druk van de officiële uitgave van ASL BiSL Foundation dat het Framework BiSL® beschrijft. De eerste druk van dit boek datee... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });