Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het geheim van de blauwe steen Tom is alleen. Zijn moeder, wasvrouw van een herberg, is overleden. Ze laat Tom achter met een ring en een belofte: 'Als de lijster in de perenboom zingt, ka... »
Geschiedenis van het fenomenologisch denken Naar het even vaak gebruikte als zelden goed begrepen woord "existentialisme" gaat vaak een andere uitdrukking die voor de meesten een duistere klank heeft: ... »
Provence & Côte d'Azur De journalist Rudolf Bakker woont sinds 1976 in Frankrijk. Bij De Arbeiderspers publiceerde hij eerder Gallische brieven, een bundel oneerbiedige opstellen o... »
De voorspelling van de druide Lavendel is op de vlucht voor haar stiefbroer, met wie ze moet trouwen. Maar ook meester Montijn en zijn drie vrienden zitten achter haar aan. Lavendel vindt... »