Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

je eigen bedrijf
je eigen bedrijf
van student naar ondernemer. Ondernemen is een kwestie van doen; handen uit de mouwen en aanpakken! Maar... »
 
 
 
 
 

Reclame Jaarboek
Reclame Jaarboek
 »
 
 
 
 
 

Drs. P en de punt
Drs. P en de punt
 »
 
 
 
 
 

Spijk
Spijk
 »
 
 
 
 
 

Omgaan met bloosangst
Omgaan met bloosangst
Iedereen bloost wel eens en bijna niemand vindt het prettig om te blozen. Sommige mensen vinden blozen zo vervelend dat ze er een angst voor ontwikkelen. Blo... »
 
 
 
 
 

Het Kindspoor
Het Kindspoor
Stel je voor. Je bent 10 jaar oud, je staat voor de deur, je hoort je ouders schreeuwen. Jouw naam valt ook. Je luistert een poosje aan de deur, je haalt die... »
 
 
 
 
 

De kracht van oplossingen
De kracht van oplossingen
De kracht van oplossingen kan met recht een klassieker worden genoemd. Sinds de verschijning van de Engelstalige versie in 1998 heeft het boek zijn weg al na... »