Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ontwikkelingsdoelen en eindtermen In 1997 werden ontwikkelingsdoelen en eindtermen vastgelegd voor het basisonderwijs. De manier waarop deze tot stand zijn gekomen en later werden aangepast o... »
IZES secundair onderwijs De verhoogde aandacht voor kwaliteitszorg in het onderwijs en de toenemende autonomie van de lokale scholen(gemeenschap) maken een duidelijk en effectief bel... »
Onderzoekend leren stimuleren Vanuit de onderwijspraktijk worden heel wat vragen gesteld over zinvolle werkwijzen om onderzoekscompetenties bij leerlingen te versterken. Aan de hand van e... »
Eigenzinnig Meer dan twintig jaar maakte Van Petegem deel uit van het peloton.<br/>Hij begon aan de zijde van Jean-Paul Van Poppel en zwaaide af in het spoor van Tom Boo... »