Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Lichtvoetige gedichten Peter Piket (1944 Arnhem)De auteur is al heel lang gewend om proza te schrijven: zijn levensverhaal en verhalen over vreemde mensen en vreemde kunst.Met dich... »
Voltooid leven Peter Piket (1944 Arnhem)Jeugdherinneringen, anekdotes uit zijn verblijf in psychiatrische instellingen en veel verhalen over het wel en wee van de Open Tafe... »
Dat is kunst Peter D.Piket (1944 Arnhem)In zijn jeugd nam hij het geloof van zijn ouders over: het geloof in de hockeybal, de tennisbal en het gezonde verstand. Door een... »
Geen onwil Peter Piket ( Arnhem, 1944)Dit boek is een beschrijving van de belevenissen van de auteur, van zijn tijd op de lagere school tot de leeftijd van ongeveer vij... »