Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In koers! In de zomer van 1995 kwam Jan Raas in contact met Herman Wijffels baas van de Rabobank. Raas was op zoek naar een nieuwe geldschieter voor zijn profploeg en ... »
Grote Tourboek De echte wielerfan volgt de Tour de France op de voet. De echte wielerfan wil ook _lles weten over La Grande Boucle. En, llast but not least: de echte wieler... »
Leve Feyenoord 1 Met de grote teen puntert hij zichzelf naar eeuwige roem en Feyenoord naar het hoogtepunt in zijn bestaan. Op 6 mei 1970 beslist Ove Kindvall in de 116e minu... »
Parijs is nog ver zintuiglijke sensaties uit honderd jaar Tour de France »
One man - full house Bob van Persie (1947) heeft altijd gewerkt met schijnbaar waardeloze materialen. Dingen die men over het algemeen weggooit weet Bob een nieuw leven te geven.... »
Koken en koersen Wat is er mooier dan het rijden van een wielerklassieker? In de moderne keuken is het niet anders. Kokend achter een semiprofessioneel fornuis waant de entho... »
De muur Lezer,In deze Muur-special tekent Peter Ouwerkerk het leven van Roy Schuiten (1950-2006). Oudere lezers herinneren zich Schuiten nog als de prachtige stilist... »
Dit huis zingt! Dit Werkboekje voor de Eredienst beschrijft verschillende muzikale groei- en bloei-praktijken in de kerk. Er komen kerkmusici, organisatoren en pioniers ... »
Ongekend Het bizarre levensverhaal van een wielrenner De profcarrière van Rini Wagtmans was kort maar hevig. Hij won drie Touretappes en droeg in 1971 de gele trui. ... »