Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
100 X Madrid Het allerbeste van Madrid, geselecteerd door 2 kennersMadrid heeft al het grootse dat bij een metropool met een rijke geschiedenis past. Van de Gouden Eeuw v... »
Riviera - Gids voor de Catalaanse kust Het mooiste van de Middellandse Zee verzameld in een praktische reisgids voor wie de Costa Brava en de Costa Daurada wil exploreren. In dit boek reizen Peter... »
Langzaam door Frankrijk <p>Slow travellers Peter Jacobs en Erwin De Decker herontdekken de legendarische Nationale 7, die van Parijs naar Menton voert. Ze laten de drukke, saaie en ... »
Heldhaftige missies in WOII <b>Voor de lezers van <i>Masters of the Air</i> en <i>Stalingrad</i>. Voor fans van de goed bekeken tv-serie <i>WWII Greatest Raids</i> op National Geographi... »
Riviera De originele reisgids voor de Mediterranée;;;In dit originele boek ontdek je waarom het licht van de Middellandse Zee kunstenaars als Matisse, Cocteau en Va... »
Logeren bij Belgen in Frankrijk Populaire logiesgidsenreeks viert 10e verjaardag Erwin De Decker en Peter Jacobs selecteren meer dan 200 chambres d'hôtes en charmehotelletjes in Frankrijk,... »
Een tijdreis door Belgie Peter Jacobs maakt een nostalgische reis door België in oude reisverhalen Een origineel boek dat doet glimlachen van herkenning of van bevreemdend exotisme... »
Langzaam door Frankrijk met de auto naar de cote d' azir over de beroemde N7. DICHT. Voor de autosnelweg werd aangelegd was de legendarische 'Nationale 7' d... »