Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De gastentafel Een etentje organiseren voor vrienden of familie, leuk! Maar hoe zorg je ervoor dat je niet de hele tijd met potten en pannen in de weer bent terwijl je gast... »
Sergio Peter, Peter Goossens en Roger van Damme Never change a winning team. Dit boek is het vervolg op de gelijknamige bestseller van afgelopen najaar met meer dan 25.000 verkochte exemplaren!In dit tw... »
De 4 Seizoenen Vier seizoenen smaakvol en creatief koken.<br/>In deze kookboeken worden meer dan 200 gerechten geserveerd. Soms zijn ze supereenvoudig, soms wat moeilijker... »
De Dagschotel "De Dagschotel: 36 succesrecepten van njam-chefs<br/>Peter Goossens, Johan Segers, Chiara van Emrik, Peppe<br/>Giacomazza, Jan Buytaert en Roger van Damme.<b... »
Het bloed bruist Het bloed bruist is de vijfde dichtbundel van Peter Goossens (1957, Ekeren).Zijn eerste boek Madrigalen van strijd en liefde verscheen in 2015 onder het pseu... »
Sergio Herman, Peter Goossens & Roger Van Damme Never change a winning team. Dé bestseller van vorig najaar is klaar voor een vervolg. Het nieuwe boek laat alweer op een frisse, sprankelende en moderne ma... »