Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat wil je nou eigenlijk zeggen <p>Begrijpen we elkaar nog wel? Heel vaak niet. Iemand zegt iets en de ander raakt geïrriteerd, wordt kwaad, verdrietig of is teleurgesteld. Meestal onnodig... »
Durf, leer en presenteer Presenteren met zelfvertrouwen en plezier. Dat wil jij toch ook: een speech of presentatie voor publiek of voor de camera, boeiend, ontspannen en persoonlijk... »
Presenteren = leuk Presenteren is leuk! Vooral wanneer je ontspannen bent en plezier hebt in het houden van je spreekbeurt. Soms durf je niet en gieren de zenuwen door je keel.... »