Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Succes is niet voor lafaards 10 inspirerende marketingoplossingen voor nieuwe groei. Deze zware economische tijden vragen om oplossingsgericht denken en... »
Mag ik een vriendje? Heb je ooit van het verre koninkrijk Oelibar gehoord? Nee? Nou, daar woonde een jongen. En niet zomaar een jongen, maar de Panjir. Dat was de oudste zoon van... »
De kracht van passie In het nieuwe boek van Paul Moers, De kracht van passie, staat het inspireren van mensen centraal. Bedrijven die daar een speciaal zintuig voor hebben ontwik... »
Merk toch hoe sterk Merk toch hoe sterk is in de afgelopen vijf jaar uitgegroeid tot een toonaangevend boek op het gebied van merken. Zo geeft het bijvoorbeeld een brede inzage ... »
Dienstbaar zijn is het nieuwe goud Dienstbaar zijn is het nieuwe klantgericht zijn. Veel bedrijven kiezen klantgerichtheid als nieuwe strategie, maar hebben geen idee hoe ze dit in de praktijk... »
Succes is niet voor lafaards Deze zware economische tijden vragen om oplossingsgericht denken en creativiteit.<br/><br/>In Succes is niet voor lafaards kijkt Paul Moers naar bedrijven al... »
Werk aan de winkel 3.0 Te veel winkeliers zijn in de successen van gisteren blijven hangen en missen de boot. Drukken van kosten helpt niets meer; er is een serieus opbrengstenprob... »
Industrial marketing in the new branding area Paul Moers has once again written a very lucid book. It contains many real life examples, which can be applied to concrete situations in everyday business si... »